plende

TELEFON 508 294 049 | +48 94 354 79 14

O SALONIE

Salon urody "BEAUTY ZONE" powstał w 2000 roku z myślą o kompleksowej i profesjonalnej obsłudze naszych klientów, dla których ważna jest wysoka jakość usług, wyszkolony personel i najwyższej jakości kosmetyki.

W naszej ofercie znajduje się makijaż permanentny, kosmetyka profesjonalna, zabiegi pielęgnacyjne, usługi fryzjerskie damskie i męskie, solarium, masaże oraz zabiegi SPA.

Do pracy używamy nowoczesnych urządzeń i kosmetyków renomowanych firm. Podnosimy nasze kwalifikacje i polepszamy jakość świadczonych przez nas usług, biorąc udział w licznych kursach i szkoleniach.

Profesjonalna i miła obsługa sprawia, że czas spędzony w salonie "BEAUTY ZONE" to czas relaksu, odprężenia i prawdziwej przyjemności.

Serdecznie zapraszamy


Beauty Zone Beata Orłowska
Beauty Zone Beata Orłowska
Beauty Zone Beata Orłowska
Beauty Zone Beata Orłowska
Beauty Zone Beata Orłowska
Beauty Zone Beata Orłowska
Beauty Zone Beata Orłowska
Beauty Zone Beata Orłowska

Ulthera™ - innowacyjny typ zabiegów z zakresu medycyny estetycznej pozwalający na ingerencję w głąb skóry. System Ulthera wyprodukowany w Mesa w Arizonie w Stanach Zjednoczonych Ameryki Północnej jako pierwszy w historii łączy ultradźwiękowe obrazowanie ze skoncentrowaną energią ultradźwięków w celu uzyskania przewidywalnego liftingu. Efekty jakie można uzyskać podczas jego pracy porównywalne są jedynie z efektami osiąganymi podczas zabiegów chirurgicznych. Dzięki technologii DeepSEET lekarz medycyny estetycznej może zobaczyć tkankę podskórną na głębokości od 3 do 8 mm. Pozwala to precyzyjnie ocenić i określić właściwą głębokość, na której będzie przeprowadzany zabieg bez naruszania ciągłości skóry. Bezpieczeństwo procedury zapewnia precyzyjne obrazowanie USG.

Po wstępnych czynnościach lekarz przystępuje do właściwej terapii, polegającej na kierowaniu specjalnie dobranego strumienia ultradźwięków do wybranych obszarów skóry. Lekarz ma do dyspozycji różnorodne głowice pozwalające dostarczać strumień skoncentrowanej energii przy użyciu różnych częstotliwości i różnej głębokości działania w zależności od specyfiki określonego obszaru. Ingerencja ta wywołuje natychmiastowe obkurczenie tkanek podskórnych poprzez ich koagulację. Efektem tego działania jest lifting, a w konsekwencji napięcie zwiotczałej skóry. Jeśli skóra potrzebuje dodatkowego ujędrnienia, lekarz wykonuje zabieg na niższej głębokości - na obszarach wymagających ujędrnienia. Dodatkowa skoncentrowana energia ultradźwięków inicjuje naturalną odpowiedź skóry - produkcję nowego kolagenu.

Ulthera™ przeciwdziała siłom grawitacji, zmniejsza narastające z wiekiem nawisy skórne i zwiotczenia. Efektem zabiegu wykonywanego na okolicę twarzy jest między innymi wyraźne uniesienie górnych powiek. Dzięki temu spojrzenie staje się bardziej otwarte, a twarz nabiera odświeżonego, młodszego wyrazu i wyglądu. Efekt liftingu w postaci podniesienia i zwiększenia napięcia skóry można także osiągnąć w innych newralgicznych obszarach, które wpływają wyraźnie na kształt twarzy i wygląd szyi, a takich jak: policzki, linia żuchwy czy podbródek. Modelowanie twarzy jest wyjątkowo precyzyjne, a odmładzanie skóry spektakularne.

Zazwyczaj jeden zabieg jest wystarczający, aby osiągnąć zadowalający efekt - może to być zabieg na jednym lub dwóch poziomach głębokości, w zależności od stanu skóry poddawanego zabiegowi i celów terapii. Skóra po zabiegu nie wymaga rekonwalescencji i można po nim od razu wrócić do codziennej aktywności. Na skórze może wystąpić jedynie łagodny rumień, utrzymujący się nie dłużej niż dwie godziny. U niektórych pacjentów może wystąpić także niewielki obrzęk, który nie powinien trwać dłużej niż dwa dni.

Ulthera™ - Polecany dla pacjentów o:

 • nadmiarze skóry powiek (opadających powiekach)
 • obniżonych brwiach
 • wiotkiej i opadającej skórze policzków
 • głębokich fałdach nosowo-wargowych
 • opadającym i zwiotczałym podbródku
 • zaniku linii żuchwy
 • opadających kącikach ust

Przeciwwskazania do zabiegu Ulthera™:

 • ciąża
 • otwarte rany lub zmiany chorobowe twarzy
 • zmiany zapalne na twarzy i / lub szyi
 • implanty twarzy
 • stymulator serca
 • aktywne systemowe lub lokalne choroby skóry, które mogą modyfikować przebieg gojenia się ran
 • leczenie p/zakrzepowe
 • choroba nowotworowa

Kilka słów o bezpieczeństwie zabiegu Ulthera™:

Wprowadzenie urządzenia do użytku poprzedzono rozległymi badaniami klinicznymi przeprowadzonymi w renomowanych ośrodkach: University of California w San Diego, Massachusetts Eye and Ear Infirmary, Harvard Medical School, Wellman Center for Photomedicine w Massachusetts General Hospital. Badaniu poddano ponad 1000 pacjentów na całym świecie. Wykazało ono znakomity profil bezpieczeństwa i znaczące, powtarzalne rezultaty. Badania kliniczne nie pokazały żadnych, odłożonych w czasie, problemów z nerwami lub naczyniami.

Potwierdzeniem bezpieczeństwa i unikalności systemu Ulthera™ jest uzyskanie w 2009 roku certyfikatu FDA "de novo". Procedura "de novo" wskazuje, iż obecnie na rynku nie ma podobnego urządzenia. Ulthera™ otrzymała także European Certificate of Conformance (CE Mark) w 2008 oraz certyfikat Health Canada w 2009.

www.ulthera.com