plende

TELEFON 508 294 049 | +48 94 354 79 14

O SALONIE

Salon urody "BEAUTY ZONE" powstał w 2000 roku z myślą o kompleksowej i profesjonalnej obsłudze naszych klientów, dla których ważna jest wysoka jakość usług, wyszkolony personel i najwyższej jakości kosmetyki.

W naszej ofercie znajduje się makijaż permanentny, kosmetyka profesjonalna, zabiegi pielęgnacyjne, usługi fryzjerskie damskie i męskie, solarium, masaże oraz zabiegi SPA.

Do pracy używamy nowoczesnych urządzeń i kosmetyków renomowanych firm. Podnosimy nasze kwalifikacje i polepszamy jakość świadczonych przez nas usług, biorąc udział w licznych kursach i szkoleniach.

Profesjonalna i miła obsługa sprawia, że czas spędzony w salonie "BEAUTY ZONE" to czas relaksu, odprężenia i prawdziwej przyjemności.

Serdecznie zapraszamy


Beauty Zone Beata Orłowska
Beauty Zone Beata Orłowska
Beauty Zone Beata Orłowska
Beauty Zone Beata Orłowska
Beauty Zone Beata Orłowska
Beauty Zone Beata Orłowska
Beauty Zone Beata Orłowska
Beauty Zone Beata Orłowska

Toksyna botulinowa - jest naturalną, silnie działającą toksyną powodującą zahamowanie uwalniania acetylocholiny - neuroprzekaźnika odpowiedzialnego za przekaźnictwo impulsów między nerwami a mięśniami. Toksyna botulinowa działa poprzez blokowanie połączeń między zakończeniami nerwów, a unerwianymi przez nie mięśniami, czyli blokuje tzw. synapsy nerwowo - mięśniowe. Nie dochodzi wtedy do skurczów porażonego mięśnia. Działa jedynie w obrębie mięśni, do których została wstrzyknięta, podczas gdy pozostałe mięśnie funkcjonują jak dotychczas.

Zastosowanie:

Toksynę botulinową stosuje się w leczeniu zeza, chorób neurologicznych przebiegających z nadmiernym napięciem mięśni, jak również w celu terapii nadmiernej potliwości i usuwaniu zmarszczek mimicznych. Toksyna botulinowa działa miejscowo, jedynie w obrębie mięśni, do których została wstrzyknięta, podczas gdy pozostałe mięśnie funkcjonują jak dotychczas.

Efekt po zabiegu:

Zmarszczki w okolicy poddanej zabiegowi poddają się korekcji stopniowo. Pierwsze efekty będą widoczne po 2-3 dniach od iniekcji. Pełen efekt działania toksyny, widoczny jest między 10 a 14 dniem po zabiegu. Włókna nerwowe mają zdolność tworzenia nowych połączeń między nerwami a mięśniami, dlatego też efekt terapeutyczny maleje i zanika po ok. 3-6 miesiącach. Toksyna botulinowa jest równie skuteczna u kobiet, jak i u mężczyzn.

Terapia przeciwstarzeniowa Anty-Aging:

Toksyna botulinowa typu A w medycynie estetycznej służy głównie do usuwania zmarszczek:

  • mimicznych głównie w górnej części twarzy: wokół oczu ("kurze łapki"), poprzecznych na czole, pomiędzy brwiami ("lwia zmarszczka")
  • dolnej części twarzy - "bruzdy marionetki"
  • na szyi, brodzie, korekta tzw. "uśmiechu dziąsłowego"
  • uniesienie określonych okolic twarzy - tzw. "BOTOX LIFT"