plende

TELEFON 508 294 049 | +48 94 354 79 14

O SALONIE

Salon urody "BEAUTY ZONE" powstał w 2000 roku z myślą o kompleksowej i profesjonalnej obsłudze naszych klientów, dla których ważna jest wysoka jakość usług, wyszkolony personel i najwyższej jakości kosmetyki.

W naszej ofercie znajduje się makijaż permanentny, kosmetyka profesjonalna, zabiegi pielęgnacyjne, usługi fryzjerskie damskie i męskie, solarium, masaże oraz zabiegi SPA.

Do pracy używamy nowoczesnych urządzeń i kosmetyków renomowanych firm. Podnosimy nasze kwalifikacje i polepszamy jakość świadczonych przez nas usług, biorąc udział w licznych kursach i szkoleniach.

Profesjonalna i miła obsługa sprawia, że czas spędzony w salonie "BEAUTY ZONE" to czas relaksu, odprężenia i prawdziwej przyjemności.

Serdecznie zapraszamy


Beauty Zone Beata Orłowska
Beauty Zone Beata Orłowska
Beauty Zone Beata Orłowska
Beauty Zone Beata Orłowska
Beauty Zone Beata Orłowska
Beauty Zone Beata Orłowska
Beauty Zone Beata Orłowska
Beauty Zone Beata Orłowska

Kawitacja to zabieg, w którym ultradźwięki o określonej częstotliwości drgań indukują falę elastyczną. Fala ta, w obecności toniku rozpylonego na powierzchni skóry, tworzy mikroskopijne pęcherzyki cieczy wypełnione rozrzedzonym gazem.


Pod wpływem ultradźwięków ulegają one poszerzeniu i zapadnięciu - implozji. Uwalnia się duża ilość ciepła i rośnie ciśnienie. W efekcie dochodzi do rozbijania martwych komórek warstwy rogowej skóry, bez uszkodzenia komórek w głębszych warstwach skóry.


Kawitacja gwarantuje bezbolesne i dokładne oczyszczenie skóry twarzy, szyi oraz dekoltu. Uwalnia pory od nadmiaru łoju, bakterii, substancji toksycznych, sterylizuje obszar skóry poddany zabiegowi, co pomaga w leczeniu trądziku. Usuwa martwe komórki skóry i wzmacnia jej metabolizm komórkowy. Przy kawitacji rozjaśnieniu ulegają plamy pigmentacyjne i przebarwienia skóry.