plende

TELEFON 508 294 049 | +48 94 354 79 14

O SALONIE

Salon urody "BEAUTY ZONE" powstał w 2000 roku z myślą o kompleksowej i profesjonalnej obsłudze naszych klientów, dla których ważna jest wysoka jakość usług, wyszkolony personel i najwyższej jakości kosmetyki.

W naszej ofercie znajduje się makijaż permanentny, kosmetyka profesjonalna, zabiegi pielęgnacyjne, usługi fryzjerskie damskie i męskie, solarium, masaże oraz zabiegi SPA.

Do pracy używamy nowoczesnych urządzeń i kosmetyków renomowanych firm. Podnosimy nasze kwalifikacje i polepszamy jakość świadczonych przez nas usług, biorąc udział w licznych kursach i szkoleniach.

Profesjonalna i miła obsługa sprawia, że czas spędzony w salonie "BEAUTY ZONE" to czas relaksu, odprężenia i prawdziwej przyjemności.

Serdecznie zapraszamy


Beauty Zone Beata Orłowska
Beauty Zone Beata Orłowska
Beauty Zone Beata Orłowska
Beauty Zone Beata Orłowska
Beauty Zone Beata Orłowska
Beauty Zone Beata Orłowska
Beauty Zone Beata Orłowska
Beauty Zone Beata Orłowska

To masaż próżniowy oraz rytmicznie ssący. Skutecznie działa na wygładzanie cellulitu. Masaż polega na zasysaniu fałdów skóry lub na jej ciągłym, rytmicznym ssaniu. Specjalne końcówki urządzenia rozbijają tkankę tłuszczową i wygładzają cellulit.


Zabieg pobudza pracę układu krwionośnego i limfatycznego, usprawnia wydalanie toksyn oraz nadmiaru płynów. Bardziej ukrwiona skóra pozwala na lepszy transport substancji odżywczych i lepsze dotlenienie komórek. W efekcie nasza skóra staje się jędrna i gładka. Zaleca się serię 10 zabiegów - po 2 w tygodniu.


Efekty kuracji

  • likwidacja „pomarańczowej skórki”, wygładzenie cellulitu, poprawienie kolorytu skóry
  • modelowanie sylwetki
  • anty-aging - pojędrnienie skóry dojrzałej, rozciągniętej po odchudzaniu, przygotowanie do zmniejszenia wagi
  • przygotowanie skóry do ciąży - po serii zabiegów skóra jest silniejsza, bardziej odporna na rozciąganie i działanie hormonów
  • powrót do figury sprzed ciąży - pojędrnienie i zmniejszenie obwodu
  • masaż nóg - zapobieganie żylakom i zmniejszenie obrzęków
  • ujędrnienie biustu - programy liftingujące i poprawiające elastyczność skóry
  • przygotowanie skóry do zabiegów chirurgii plastycznej - odżywienie i poprawa mikrokrążenia skóry.