plende

TELEFON 508 294 049 | +48 94 354 79 14

O SALONIE

Salon urody "BEAUTY ZONE" powstał w 2000 roku z myślą o kompleksowej i profesjonalnej obsłudze naszych klientów, dla których ważna jest wysoka jakość usług, wyszkolony personel i najwyższej jakości kosmetyki.

W naszej ofercie znajduje się makijaż permanentny, kosmetyka profesjonalna, zabiegi pielęgnacyjne, usługi fryzjerskie damskie i męskie, solarium, masaże oraz zabiegi SPA.

Do pracy używamy nowoczesnych urządzeń i kosmetyków renomowanych firm. Podnosimy nasze kwalifikacje i polepszamy jakość świadczonych przez nas usług, biorąc udział w licznych kursach i szkoleniach.

Profesjonalna i miła obsługa sprawia, że czas spędzony w salonie "BEAUTY ZONE" to czas relaksu, odprężenia i prawdziwej przyjemności.

Serdecznie zapraszamy


Beauty Zone Beata Orłowska
Beauty Zone Beata Orłowska
Beauty Zone Beata Orłowska
Beauty Zone Beata Orłowska
Beauty Zone Beata Orłowska
Beauty Zone Beata Orłowska
Beauty Zone Beata Orłowska
Beauty Zone Beata Orłowska

Jest to trwały makijaż, utrzymujący się od 2 do 5 lat. Wykorzystujemy go do podkreślenia urody, bądź jej skorygowania. Możemy uzyskać efekt optycznego powiększenia oczu, podkreślenia konturu ust, poprawienia ich kolorytu. Idealny do poprawienia wyglądu brwi.


Zabieg polega na wprowadzeniu cieniutką drgającą igłą do naskórka antyalergicznego barwnika, dobieranego do urody i upodobań Klientki. Po zabiegu skóra złuszcza się wraz z barwnikiem do około 50 % - jest to naturalnym procesem. Po upływie 2-4  tygodni wykonuje się korektę, która ma na ceku ujednolicić makijaż. W przeciągu 4 dni od wykonania zabiegu nie należy traktować skóry mydłem, aby jej nie podrażnić. Można ją przemywać samą wodą, ewentualnie wodą z mleczkiem i kosmetykami zaleconymi przez kosmetologa.


Około 14 dni po zabiegu należy unikać promieni słonecznych, sauny, solarium, basenu.

 • Makijaż permanentny ust
  Jest doskonałym rozwiązaniem w przypadku wąskiej wargi dolnej lub górnej. Ten makijaż pozwala skorygować usta, uwydatnić ich kształt, sprawić, by były pełniejsze. Szeroka gama kolorystyczna spełni oczekiwania każdej z Was. Mamy również w ofercie specjalną korektę optycznego pomniejszenia ust dla Pań, których zdaniem są one zbyt pełne.
   
 • Makijaż permanentny brwi
  Wykonanie tego makijażu pozwala na korektę długości, szerokości i kształtu łuku brwiowego. Jest to idealne rozwiązanie w przypadku ubytku włosów w brwi. Dzięki dyskretnemu zatuszowaniu metodą cieniowania i delikatnego rysunku poszczególnych włosków uzyskujemy naturalny efekt. Zabieg wydobywa blask i podkreśla naturalne rysy twarzy.
   
 • Kreski
  Pozwalają podkreślić i uwydatnić walory oczu. Optycznie je powiększają i nadają piękny kształt. Dzięki kreskom możemy ukształtować linie oka wraz z kącikami i górna powieką.


Przeciwwskazania do zabiegu:

 • cukrzyca (można wykonać zabieg przy wyrównanym poziomie)
 • przyjmowanie leków sterydowych (trudniejsze gojenie)
 • łuszczyca (można wywołać rzut łuszczycowy)
 • czynne zmiany skórne (bakteryjne, grzybicze, wirusowe)
 • infekcje, stany podgorączkowe
 • przyjmowanie leków przeciwzakrzepowych
 • bielactwo (podrażnienie skóry może wywołać nowe zjawiska)
 • ciąża.