plende

TELEFON 508 294 049 | +48 94 354 79 14

O SALONIE

Salon urody "BEAUTY ZONE" powstał w 2000 roku z myślą o kompleksowej i profesjonalnej obsłudze naszych klientów, dla których ważna jest wysoka jakość usług, wyszkolony personel i najwyższej jakości kosmetyki.

W naszej ofercie znajduje się makijaż permanentny, kosmetyka profesjonalna, zabiegi pielęgnacyjne, usługi fryzjerskie damskie i męskie, solarium, masaże oraz zabiegi SPA.

Do pracy używamy nowoczesnych urządzeń i kosmetyków renomowanych firm. Podnosimy nasze kwalifikacje i polepszamy jakość świadczonych przez nas usług, biorąc udział w licznych kursach i szkoleniach.

Profesjonalna i miła obsługa sprawia, że czas spędzony w salonie "BEAUTY ZONE" to czas relaksu, odprężenia i prawdziwej przyjemności.

Serdecznie zapraszamy


Beauty Zone Beata Orłowska
Beauty Zone Beata Orłowska
Beauty Zone Beata Orłowska
Beauty Zone Beata Orłowska
Beauty Zone Beata Orłowska
Beauty Zone Beata Orłowska
Beauty Zone Beata Orłowska
Beauty Zone Beata Orłowska

Masaż aromaterapeutyczny odbywa się z zastosowaniem specjalnych mieszanek olejków roślinnych i eterycznych. Olejki eteryczne oddziałują zarówno dzięki wdychaniu oparów jak i bezpośrednio przez skórę - dzięki stosunkowo niskiej masie ich cząsteczek mogą one wnikać w głąb organizmu, pobudzając krążenie krwi i działanie układu limfatycznego, tym samym zwalczając rozmaite dolegliwości.

Masaż przy zastosowaniu odpowiednich olejków pomaga zarówno przy chorobach skóry jak i chorobach wewnętrznych. Usuwa on napięcie mięśni i zwiększa poziom endorfin, które łagodzą ból i zmęczenie. Przyjemny zapach olejków ma dodatkowy pozytywny wpływ na emocje.

Połączone działanie masażu i olejków ma działanie lecznicze, pomaga w walce z chorobami skórnymi, relaksuje i koi, ujędrniając i wygładzając skórę.

Czas trwania zabiegu:

  • 80 min. - całe ciało
  • 30 min. - wybrana partia ciała