plende

TELEFON 508 294 049 | +48 94 354 79 14

O SALONIE

Salon urody "BEAUTY ZONE" powstał w 2000 roku z myślą o kompleksowej i profesjonalnej obsłudze naszych klientów, dla których ważna jest wysoka jakość usług, wyszkolony personel i najwyższej jakości kosmetyki.

W naszej ofercie znajduje się makijaż permanentny, kosmetyka profesjonalna, zabiegi pielęgnacyjne, usługi fryzjerskie damskie i męskie, solarium, masaże oraz zabiegi SPA.

Do pracy używamy nowoczesnych urządzeń i kosmetyków renomowanych firm. Podnosimy nasze kwalifikacje i polepszamy jakość świadczonych przez nas usług, biorąc udział w licznych kursach i szkoleniach.

Profesjonalna i miła obsługa sprawia, że czas spędzony w salonie "BEAUTY ZONE" to czas relaksu, odprężenia i prawdziwej przyjemności.

Serdecznie zapraszamy


Beauty Zone Beata Orłowska
Beauty Zone Beata Orłowska
Beauty Zone Beata Orłowska
Beauty Zone Beata Orłowska
Beauty Zone Beata Orłowska
Beauty Zone Beata Orłowska
Beauty Zone Beata Orłowska
Beauty Zone Beata Orłowska

Body detox to innowacyjna terapia oczyszczająca organizm. Toksyny, które zanieczyszczają nasz organizm pochodzą z naszego otoczenia, osłabiają nasz układ odpornościowy, przez co jesteśmy podatni na różne choroby i alergie. Tracimy energię, jesteśmy zmęczeni i ociężali.

Technologia oparta jest na naprzemiennym pozytywnym i negatywnym ładunku jonów, które wysyła urządzenie w trakcie kuracji. Toksyny usuwane są z organizmu wskutek osmozy - czyli przemieszczaniu się komórek przez błonę komórkową z wyższego do niższego stężenia. Niższe stężenie to w tym wypadku wytwarzane przez urządzenie w wodzie pole jonowe.

Efektem jest pozbycie się toksyn, opuchlizny, obrzęków, bólów i innych symptomów spowodowanych przez niewłaściwy tryb życia. Długotrwały efekt zależy w dużej mierze od tego, czy chcemy podjąć zdrowszy, lepszy tryb życia. Kuracja polega na oczyszczaniu organizmu z toksyn przez stopy za pomocą urządzenia wytwarzającego jony umieszczonego w wodzie.

Wygodnie siedząc i relaksując się możesz zobaczyć jak woda zmienia zabarwienie i oczyszcza Twoje ciało. Zabarwienie wody jest cennym źródłem informacji na temat kondycji naszego organizmu. Body detox w połączeniu ze zbilansowana dietą i zdrowym trybem życia oczyści Twój organizm. Odzyskasz energię, dobre samopoczucie, zdrowy wygląd oraz witalność.

Czas zabiegu: 30 min.