plende

TELEFON 508 294 049 | +48 94 354 79 14

O SALONIE

Salon urody "BEAUTY ZONE" powstał w 2000 roku z myślą o kompleksowej i profesjonalnej obsłudze naszych klientów, dla których ważna jest wysoka jakość usług, wyszkolony personel i najwyższej jakości kosmetyki.

W naszej ofercie znajduje się makijaż permanentny, kosmetyka profesjonalna, zabiegi pielęgnacyjne, usługi fryzjerskie damskie i męskie, solarium, masaże oraz zabiegi SPA.

Do pracy używamy nowoczesnych urządzeń i kosmetyków renomowanych firm. Podnosimy nasze kwalifikacje i polepszamy jakość świadczonych przez nas usług, biorąc udział w licznych kursach i szkoleniach.

Profesjonalna i miła obsługa sprawia, że czas spędzony w salonie "BEAUTY ZONE" to czas relaksu, odprężenia i prawdziwej przyjemności.

Serdecznie zapraszamy


Beauty Zone Beata Orłowska
Beauty Zone Beata Orłowska
Beauty Zone Beata Orłowska
Beauty Zone Beata Orłowska
Beauty Zone Beata Orłowska
Beauty Zone Beata Orłowska
Beauty Zone Beata Orłowska
Beauty Zone Beata Orłowska

To najnowocześniejsza metoda kształtowania sylwetki w przypadku cellulitu, otyłości, braku jedności skóry ciała. Radio Frequency Therma Bella II to aparatura generująca fale radiowe wnikające głęboko w warstwy skóry.

Podgrzane włókna kolagenowe ulegają przebudowie i odnawiają swoją strukturę. Stymulacja komórek skóry pobudza produkcję kolagenu i elastyny, dzięki czemu skóra staje się jędrna i elastyczna. Komórki tłuszczowe ulegają rozbiciu, a zwiotczała skóra napina się.

Kuracja daje nam redukcję zaawansowanego cellulitu, skuteczna redukcję tkanki tłuszczowe (wyszczuplanie i modelowanie ciała), ujędrnianie (np. likwidacja zwiotczeń : powłok brzusznych, pośladków, wewnętrznych stron ramion czy ud), zmniejszenie blizn i rozstępów.

Przeciwwskazania:

  • ciążą i okres karmienia piersią
  • epilepsja
  • choroby nowotworowe
  • rozrusznik serca
  • metalowe implanty wewnątrz organizmu
  • podwyższona temperatura, infekcje.


Czas zabiegu: 90 min.