plende

TELEFON 508 294 049 | +48 94 354 79 14

Keratynowe prostowanie włosów to zabieg oparty na keratynie, która w naturalny sposób prostuje włosy. Terapia Global Keratin została opracowana dla osób, które maja włosy lokowane, poskręcane i zniszczone.


Keratyna wprowadzana głęboko w powłoczkę włosa zapewnia włosom połysk, gładkość oraz zdrowy wygląd. Terapia keratynowa to nie tylko prostowanie. To także regeneracyjna kuracja odbudowująca zniszczone włosy, nadająca im niezwykłą miękkość.

Terapia Global Keratin stworzona przez brazylijskich specjalistów jest łagodna dla włosów, poprawia ich stan i odbudowuje odporność na czynniki atmosferyczne. Sprawia, że włosy są silne, elastyczne, lśniące i łatwe w układaniu, co przyspiesza ich stylizację.

Efekt utrzymuje się nawet przez 4 miesiące ! Włosy są sprężyste, gęste i miękkie w dotyku. Terapia może być zmyta w każdej chwili. Można ja także stosować równolegle do poprzedniej terapii poprawiając stan włosów przy każdej aplikacji.


Globar Keratin eliminuje sztywność, suchość oraz nie atrakcyjne skręcanie się włosów. Nadaje Twoim włosom maksymalny blask, jednocześnie odżywiając je i poprawiając ich stan. Od teraz Twoje włosy pozostaną zawsze miękkie, gładkie, odżywione i łatwe w układaniu.

Nasza Oferta

MEDYCYNA ESTETYCZNA
TWARZ I CIAŁO
MASAŻE I SPA
DŁONIE I STOPY
FRYZJER
SOLARIUM
Kontakt telefoniczny+48 508 294 049
Kontakt e-mailbeataorlowska@o2.pl
Lokalizacja Chopina 16A, Kołobrzeg