plende

TELEFON 508 294 049 | +48 94 354 79 14

Manicure japoński wzmacnia naturalną płytkę paznokcia, nadaje piękny połysk, uszczelnia płytkę paznokcia, zasila w składniki naturalne. W skład preparatów wchodzą: witaminy A, E, H, prowitamina BS, keratyna, pyłek pszczeIi i krzemionka z morza japońskiego.


Technologia P.Shine pobudza krążenie krwi, wspiera zdrowy wzrost paznokci, prowadzi do ich wzmocnienia i wzbogaca w witaminy. Zapobiega łuszczeniu się i rozdwajaniu płytki.

Japoński manicure zalecany jest przy łamliwych paznokciach o nierównej powierzchni, rozdwajających się. Technika ta w swojej prostocie, naturalności i skuteczności odpowiednia jest dla kobiet, jak i mężczyzn. Zabieg trwa około 30 minut. Średnio co 2-3 tygodnie należy przeprowadzać uzupełnienie. Dzięki temu zabiegowi paznokcie z kruchych stają się sprężyste i giętkie.

Zabieg polega na wmasowaniu w płytkę paznokcia skoncentrowanych składników i witamin wiążących wodę, ułatwiających przenikanie innych substancji i wywierających znaczący wpływ na równowagę wodno-tłuszczową.


Pasta głęboko odżywia płytkę paznokcia, a wtarty następnie puder zabezpiecza przed czynnikami zewnętrznymi, takimi jak np. woda, detergenty oraz chroni przed wypłukaniem składników odżywczych. Zabiegu nie powinno się stosować krótko po zdjęciu tipsów.

Nasza Oferta

MEDYCYNA ESTETYCZNA
TWARZ I CIAŁO
MASAŻE I SPA
DŁONIE I STOPY
FRYZJER
SOLARIUM
Kontakt telefoniczny+48 508 294 049
Kontakt e-mailbeataorlowska@o2.pl
Lokalizacja Chopina 16A, Kołobrzeg