plende

TELEFON 508 294 049 | +48 94 354 79 14

Działanie środowiska zewnętrznego i środki chemiczne obciążają włosy i niekorzystnie wpływają na ich stan, przez co często musimy je podcinać. Nasze marzenie o długich włosach spełnia się powoli, gdyż wymaga dużo cierpliwości, czasu i pielęgnacji.


Dzięki prawdziwym włosom Hairdreams możesz uzyskać efekt naturalnie długich, gęstych i pięknych włosów już teraz. Są one praktycznie nie do odróżnienia i umożliwiają nam w klika godzin zmianę długości i gęstości włosów.


Miejsca łączenia są niewidoczne i nie sprawiają problemów w codziennym życiu (basen, sauna, sport, itp.). Jest to tzw. Bonding, czyli standardowe łączenie charakteryzujące się wysoką wytrzymałością.

Dodatkowym czynnikiem, który nie pozwala zauważyć różnicy jest dopasowywanie różnych grubości pasemek do różnych struktur włosów, aby efekt był naturalny. Łączenie odbywa się w delikatny sposób i jest nieszkodliwe dla własnych włosów.


Jedynym warunkiem do wykonania zabiegu jest posiadanie włosów o długości minimum 8-10om. Efektem są piękne, naturalnie długie i lśniące włosy.

Nasza Oferta

MEDYCYNA ESTETYCZNA
TWARZ I CIAŁO
MASAŻE I SPA
DŁONIE I STOPY
FRYZJER
SOLARIUM
Kontakt telefoniczny+48 508 294 049
Kontakt e-mailbeataorlowska@o2.pl
Lokalizacja Chopina 16A, Kołobrzeg