plende

TELEFON 508 294 049 | +48 94 354 79 14

Preparat sculptra wygładza głębokie bruzdy i zmarszczki ponadto przywraca utraconą objętość twarzy będące następstwem procesu starzenia. Z upływem czasu skóra traci swój jędrny i młody wygląd. Tkanka tłuszczowa ulega zanikowi, sprawiając, że twarz staje się wychudzona co dodatkowo ją postarza. Skóra staje się coraz cieńsza co prowadzi do pojawienia się zmarszczek i bruzd.

Preparat Sculptra wygładza głębokie bruzdy i zmarszczki ponadto przywraca utraconą objętość twarzy będące następstwem procesu starzenia.

Sculptra jest preparatem medycznym przeznaczonym do wstrzyknięć zawierającym mikrocząsteczki kwasu L-polimlekowego. Polimery kwasu mlekowego występują w dużych ilościach w organiźmie ludzkim, również używane są do produkcji nici chirurgicznych.

Sculptra służy do bez operacyjnego liftingu twarzy. Efektem działania substancji jest stymulacja fibroblastów i produkcja własnego kolagenu, który uzupełnia niedobory w skórze. Zapewnia to naturalnie wyglądający efekt. Preparat działa stopniowo przywracając to co zostało utracone. Efekty leczenia mogą utrzymywać się przez ponad 2 lata.

Zastosowanie preparatu:

Preparat Sculptra można stosować do korekcji różnych partii twarzy:

  • zmarszczek nosowo - wargowych
  • bruzd w kącikach ust (zmarszczek marionetkowych)
  • zapadniętych policzków
  • zmarszczek na policzkach i podbródku
  • okolic kości policzkowych

Zabieg:

Na godzinę przed zabiegiem skórę należy pokryć kremem zawierającym środek znieczulający (EMLA). Preparat Sculptra podajemy bardzo cienkimi igłami, które nie zostawiają śladów w miejsca wkłucia i do minimum redukują ból. Po przeprowadzonym zabiegu należy wykonać masaż leczonego obszaru skóry co zapewni prawidłowe rozmieszczenie produktu. Po zabiegu mogą pozostać niewielkie zasinienia, zaczerwienienia, które ustępują po 2-3 dniach od rozpoczętego leczenia.

Przeciwwskazania:

  • ciąża i okres karmienia
  • zmiany zapalne w obrębie skóry
  • skłonność do występowania blizn przerostowych

Efekty:

Sculptra jest preparatem dającym znakomite efekty korekcji głębokich fałd i zmarszczek oraz uzupełnienia ubytków w objętości twarzy. Jest to metoda dyskretna, której efekty kosmetyczne pojawiają się stopniowo. Pełna korekcja wymaga wykonania 2 lub 3 zabiegów a rezultaty wyglądające bardzo naturalnie powinny być widoczne po około 6 tygodniach. Badania kliniczne wykazały że efekt działania preparatu Sculptra może się utrzymywać przez ponad 2 lata. Konsultacja z lekarzem medycyny estetycznej jest bezpłatna.

Nasza Oferta

MEDYCYNA ESTETYCZNA
TWARZ I CIAŁO
MASAŻE I SPA
DŁONIE I STOPY
FRYZJER
SOLARIUM
Kontakt telefoniczny+48 508 294 049
Kontakt e-mailbeataorlowska@o2.pl
Lokalizacja Chopina 16A, Kołobrzeg