plende

TELEFON 508 294 049 | +48 94 354 79 14

Farby Geneza Soft to nowa, unikalna formuła bez amoniaku, z jogurtem i kwiatem lotosu. Innowacyjna koloryzacja ton w ton idealnie pokrywa pierwsze siwe włosy, zachowując jednolity kolor, połysk i delikatność. Wyjątkowa formuła wzbogacona ekstraktami z jogurtu i kwiatu lotosu dostarcza mnóstwo czynników odżywczych potrzebnych do odbudowy włosa. Dzięki temu stają się one mocniejsze, miękkie i błyszczące.

Silne antyutleniacze i właściwości przeciwzapalne zawarte w Iotosie chronią delikatna skórę głowy podczas zabiegu oraz zapewniają doskonałe nawilżenie i tonowanie. Dodatkową zaletą są zawarte w farbie proteiny sojowe i ekstrakty z aloesu, gumy guar i innych składników naturalnych, które wzmacniają efekt nawilżenia oraz nadają gładkość i blask. Brak amoniaku eliminuje ryzyko alergii oddechowej i minimalizuje ryzyko podrażnień.

Geneza Soft to rezultat perfekcyjnej równowagi pomiędzy bazą odżywczą, a wysokiej jakości pigmentami. Zapewni Twoim włosom intensywny, trwały kolor  połączony z głęboką pielęgnacją. Dodatkowo wyjątkowy, naturalny zapach owocowego jogurtu sprawia, że nakładanie farby na włosy sprawia przyjemność.


Ten rodzaj koloryzacji polecamy:

  • włosom zniszczonym, w celu nadania im odpowiedniej barwy i blasku oraz poprawy ich kondycji
  • do pogłębienia lub przyciemnienia koloru
  • do pokrycia pierwszych, siwych włosów.

Nasza Oferta

MEDYCYNA ESTETYCZNA
TWARZ I CIAŁO
MASAŻE I SPA
DŁONIE I STOPY
FRYZJER
SOLARIUM
Kontakt telefoniczny+48 508 294 049
Kontakt e-mailbeataorlowska@o2.pl
Lokalizacja Chopina 16A, Kołobrzeg